Zo gezellig was het kleutertoneel

Op woensdag 7 juni toverden we onze groene zaal om tot een gezellige toneelzaal voor een leuke voorstelling van Peter & de wolf. Alle kleuters en leerlingen van het eerste leerjaar waren samen met hun (groot)ouders welkom om te genieten van een gezellige middag. En er was taart!

Het oudercomité organiseert regelmatig leuke extra’s voor de leerlingen van onze school. Op woensdag 7 juni was het weer de beurt aan onze lieve kleuters. Want zij waren met mama, papa, oma, opa, tante,… welkom in onze groene zaal om samen te genieten van een leuke voorstelling over Peter & de wolf.

We hebben samen gezongen, geluisterd en genoten!

Daarna was er nog tijd voor een stukje taart of ander lekkers aan onze bar.

Een warm dankjewel aan alle helpende handen en aan iedereen die er was!

Deel dit bericht

Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp